Usługi dodatkowe

Co jeszcze może umilić Wam pobyt?

Chcecie od razu zaplanować dodatkowe atrakcje, które urozmaicą Wasz pobyt? W tym miejscu znajdziecie pełną ofertę dodatkowych usług. Listę cały czas aktualizujemy. Wszystkie dodatkowe przyjemności możecie zamówić za naszym pośrednictwem.

Śniadania

Jeśli rano nie chcecie zaprzątać sobie głowy przygotowaniem śniadania, możecie je po prostu zamówić. Do wyboru są dwie opcje:

  1. Śniadania z dowozem do domku – mają formę gotowego zestawu śniadaniowego. Do wyboru jest śniadanie klasyczne, śniadanie wege lub śniadanie na słodko. Cena za zestaw śniadaniowy dla 1 osoby to 35 zł. Jeśli chcecie zamówić śniadanie z dowozem do domku, prosimy o informację najpóźniej dzień wcześniej.
  2. Śniadania w pensjonacie Kotlina – mają formę urozmaiconego, domowego bufetu. Pensjonat mieści się dokładnie naprzeciw Górskich Domków. Cena za śniadanie dla 1 osoby to 25 zł. Uwaga: ta opcja nie zawsze jest dostępna. Jeśli chcecie zamówić śniadanie – odezwijcie się do nas kilka dni przed przyjazdem i potwierdzimy, czy będzie to możliwe.

Zamów śniadanie: +48 695 266 309 lub rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl

Kulig

Co powiecie na przejażdżkę konnym zaprzęgiem po lesie w Murzasichlu? W zależności od pory roku kulig odbywa się w saniach, bryczce lub większym powozie. Woźnice to miejscowi górale, więc będziecie mieli okazję posłuchać podhalańskiej gwary.

Zimą w saniach do Waszej dyspozycji będzie owcza skóra, która świetnie sprawdza się jako okrycie przed mrozem. Kulig trwa zazwyczaj godzinę. Może być połączony z ogniskiem na polanie (całość trwa ok. 2 godziny) lub z ogniskiem na terenie Górskich Domków. Do Waszej dyspozycji może być też oświetlona altanka z grillem gazowym i piecem kaflowym.

Zarezerwuj kulig: +48 695 266 309 lub rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl

Skutery śnieżne

Potrzebujecie czasem nieco więcej adrenaliny? Po sąsiedzku mieści się wypożyczalnia skuterów śnieżnych Snow Team (ul. Sądelska 121). Jako nasi goście macie w niej zniżkę na wypożyczenie skutera. Pamiętajcie o ciepłych rękawicach i sportowym ubraniu (dobrze
sprawdzą się narciarskie spodnie i kurtka). Kask dostaniecie na miejscu. W ofercie są wyprawy na skuterach leśnymi ścieżkami oraz wyprawy po zaśnieżonych polanach z magicznymi widokami na zimowe Tatry. Odważni mogą też spróbować jazdy na… gumowym ślizgaczu za skuterem.

Zarezerwuj wyprawę na skuterach: +48 695 266 309 lub rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl

Regionalne zakupy

Szykujecie małą imprezę lub chcecie skosztować regionalnych specjałów? Możemy zrobić dla Was zakupy. Alkohole, regionalne nalewki, lokalne piwa, swojskie wędliny, korboce, oryginalne owcze oscypki (od maja do listopada), robione w bacówce sery z krowiego mleka, napoje… Powiedzcie, na co macie ochotę, a my zajmiemy się całą resztą. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców, do których indywidualnie często jest trudno dotrzeć. Gotowe zamówienie dostarczymy bezpośrednio do Waszego domku.

Zamów zakupy: +48 695 266 309 lub rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl

Swojskie wędliny i ryby

Tęsknicie czasem za smakiem prawdziwych swojskich wędlin? U nas możecie zamówić kosz złożony z takich rarytasów. Wszystkie pochodzą z domowej masarni w Murzasichlu. Cena za kilogram (bez ryb) to 40-45 zł.

Do wyboru: szynka wędzona, kaszanka, wędzone żeberka, kiełbasa: żywiecka, wiejska lub drobiowa z indyka, pasztet zwykły lub z żurawiną, boczek wędzony i boczek rolada, bekon, pasztetowa, baleron, salceson, wędzony pstrąg, wędzony łosoś, wędzony jesiotr.

Zamów kosz wędlin: +48 695 266 309 lub rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl

Co jeszcze?

  1. Masaże – w czasie pobytu możecie zamówić profesjonalny masaż twarzy, całego ciała lub częściowy. Pełną ofertę wraz z cennikiem znajdziecie tutaj.
  2. Specjalne życzenia – np. tort na urodziny, przystrojenie domku na specjalną okazję, gotowanie na żywo, paintball, górski off-road, park linowy… Po szczegóły zajrzycie do zakładki Imprezy.

Wybierz termin i zarezerwuj domek!