FAQ

Pobyt w Górskich Domkach – pytania i odpowiedzi

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godz. 10.00.

Jeśli tylko nie mamy kolejnej rezerwacji na ten sam dzień – nie będzie problemu z późniejszym wyjazdem. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt i potwierdzimy, czy jest to możliwe.

 • Goście domków Hawrań i Murań w czasie pobytu mają dostęp do podziemnej strefy SPA. Goście domków Mnich i Smrek korzystają z drewnianego szałasu SPA w ogrodzie.
 • Strefa SPA oraz szałas SPA czynne są codziennie od godz. 14.00 do godz. 22.00. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Jeśli chcecie skorzystać z nich przed godziną 14.00, prosimy o kontakt.
 • Za każdym razem rezerwujecie  całą strefę lub szałas na wyłączność dla Waszego domku na 2 godziny, a dla domku Hawrań powyżej 8 osób – na 3 godziny. Relaks możecie wydłużyć, jeśli w tym czasie nie będzie rezerwacji dla gości z drugiego domku – prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie.
 • W ciągu doby możecie zarezerwować strefę lub szałas SPA więcej niż raz dziennie.
 • Jeśli przyjeżdżacie do nas większą grupą i wynajmujecie obydwa domki Hawrań i Murań, ze strefy SPA możecie korzystać o dowolnej porze (w godzinach jej otwarcia) i bez limitu.
 • Strefę lub szałas rezerwujemy z maksymalnie jednodniowym wyprzedzeniem. Nie robimy wcześniejszej rezerwacji na cały pobyt na z góry określoną godzinę.

Tak, nasi goście mogą skorzystać z dwóch opcji:

Cena pobytu obejmuje noclegi, bezpłatny parking przy domkach, drewno do kominka oraz korzystanie z sauny i jacuzzi. W cenę wliczony jest także Internet WiFi oraz opłata miejscowa. Jeśli wybierzecie domek Hawrań lub Murań – do Waszej dyspozycji jest także sala kominkowa we wspólnej części podziemnej.

Dzieci do 3 lat nocują bezpłatnie. Opłatę za pobyt dzieci w wieku od 4 do 17 sprawdzicie w systemie rezerwacji (wystarczy wybrać datę pobytu oraz wiek dziecka). Można też wysłać pytanie na rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl 

Na życzenie goście każdego domku mogą bezpłatnie skorzystać z pralki. W domkach Hawrań i Murań pralka znajduje się w pomieszczeniu gospodarczym w części wspólnej. Jeśli wybraliście domek Smrek i Mnich – wystarczy, że zgłosicie nam taką potrzebę i zrobimy dla Was pranie. W każdym domku na balkonie jest suszarka. Na życzenie możemy też wysuszyć pranie w suszarce bębnowej.

Tak, w naszych domkach gościmy także psy – prosimy jednak o wcześniejszą informację, że wybieracie się do nas z czworonożnym przyjacielem.

 • Opłata za cały pobyt psa to 80 zł.
 • Pamiętajcie, by przywieźć ze sobą leżankę lub kocyk dla zwierzaka.
 • Na miejscu są miseczki dla psa.
 • Domki są drewniane, dlatego właściciel zwierzęcia bierze odpowiedzialność za wszelkie wyrządzone przez nie szkody.

Tak! Nasi goście korzystają ze zniżek:

 • na Stacji Narciarskiej Suche (40% zniżki na skipass),
 • na Termach Gorący Potok (20%).
 • na Chochołowskich Termach (15%)
 • w restauracji Schronisko Bukowina (10%)

W czasie Bożego Narodzenia i sylwestra domki rezerwujemy na minimum 6 dób. W czasie Wielkanocy i długiego weekendu majowego na minimum 4 doby.

Domki można zarezerwować telefonicznie (+48 695 266 309), mailowo (rezerwacja.gorskiedomki@onet.pl) lub online bezpośrednio na stronie w bardzo intuicyjnym systemie rezerwacji.  Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% na konto: 26 1020 3466 0000 9002 0158 5249

Za pobyt w domku można zapłacić gotówką lub kartą w dniu przyjazdu (podczas przekazania kluczy) albo przelewem przed przyjazdem (nr konta: 26 1020 3466 0000 9002 0158 5249).

Jeśli poinformujecie nas na co najmniej 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, że nie możecie przyjechać – możemy bezpłatnie zmienić Waszą rezerwację na inny termin. Jeśli odwołacie rezerwację w czasie krótszym niż 30 dni przed planowaną datą przyjazdu, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

Tak, ale tylko w przypadku, gdy otrzymamy taką informację wraz z danymi do faktury przy rezerwacji lub przed wpłatą zadatku. W systemie rezerwacji online jest opcja dodania danych do faktury.

 • W domkach oraz w części wspólnej obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i e-papierosów.

 • Włożyliśmy mnóstwo serca i pracy w wybudowanie i urządzenie domków. Część mebli i sprzętów to zabytkowe góralskie przedmioty. Dlatego przy wymeldowaniu sprawdzamy każdy domek. Dziękujemy za zrozumienie.

Nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytanie?

Prosimy o kontakt!

Wybierz termin i zarezerwuj domek!